fbpx

Bugatti

Historia Bugatti

Nazwę Bugatti znają chyba wszyscy fani motoryzacji. Marka, która 100 lat temu odnosiła sukcesy w sportach motorowych, by później stać się także symbolem luksusu i sportowego szyku, powróciła w XXI w. w równie imponującym stylu. Współczesne Bugatti to marka, która odwołuje się do swojej bogatej i pełnej sukcesów historii, interpretując ją w nowoczesny sposób. Samochody z charakterystycznym grillem w kształcie podkowy napędzane są dziś potężnymi silnikami W16, które zapewniają im kosmiczne możliwości – niemal wszystkie modele Bugatti mogą osiągnąć prędkość powyżej 400 km/h. Produkowane w bardzo niewielkich seriach pojazdy stanowią dziś kwintesencję gran turismo.

Salon Bugatti Katowice

Od 2022 r. marka jest obecna także w Polsce – Grupa Pietrzak została oficjalnym przedstawicielem Bugatti w naszym kraju. Showroom Bugatti powstał w Katowicach.

Więcej informacji oraz relację otwarcia pierwszego salonu Bugatti w Polsce znajdziecie w naszym artykule.

Serwis Bugatti Katowice

Utrzymanie i obsługa Bugatti wymaga mechaników najwyższych kwalifikacji.

Dlatego dla klientów Bugatti Katowice obok salonu otworzyliśmy autoryzowany serwis pojazdów tej marki.

Gama modeli samochodów Bugatti

Bugatti Tourbillon z silnikiem V16

Bugatti Tourbillon

20 Czerwca 2024 roku Bugatti wkroczyło w nową ere prezentując Chiron’a Successor czyli najnowsze wcielenie hipersamochodu z Molsheim. Mate Rimac, CEO Bugatti Rimac podczas premiery podkreślił, że jest to samochód zaprojektowany od podstaw i żaden z komponentów nie pochodzi z Bugatti Chiron.

Najdroższe Bugatti Chiron na świecie

Chiron Profilée

Osiągnął na aukcji RM Auctions w Luwrze rekordową wartość 9 792 500 euro. Co ciekawe, samochód ten miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego. I to ten dziwny fakt jest kluczem do zrozumienia imponująco skutecznej i starannie zaplanowanej strategii, z pomocą której Bugatti buduje niezrównaną wartość swoich produktów.

Ostatnie Bugatti z silnikiem W16

Bugatti W16 Mistral

Trudno sobie wyobrazić współczesne Bugatti bez potężnego, 16-cylindrowego silnika. Już wkrótce inżynierowie francuskiej marki zaprezentują następcę tej legendarnej jednostki – tymczasem w Katowicach mogliśmy zobaczyć z bliska ostatni model napędzany W16.

Nie znaleziono ofert w tej kategorii

Nie znalazłeś modelu samochodu, którego szukasz? Nie martw się, jako La Squadra jesteśmy w stanie wyszukać, pomóc w negocjacjach i zakupie oraz sprowadzić dla Ciebie wymarzony model supersamochodu każdej marki, ponieważ mamy w tym doświadczenie i przygotowaną pod to flotę logistyczną. Wypełnij poniższy formularz i wskaż model samochodu, który Cię interesuje.

Jakiego samochodu szukasz?

Filtry
Sklep
Kontakt
Menu