fbpx

Alpine

O Alpine

Marka Alpine została założona w 1955 r. przez Jeana Rédélégo, dealera Renault z Dieppe i pasjonata sportów motorowych. Została legendą po tym, jak Alpine A110 „Berlinette” zwyciężyło w dwóch edycjach rajdu Monte Carlo w 1971 i 1973 r. W XXI w. marka Alpine powróciła z samochodem sportowym A110. Nowy model jest wierny ponadczasowym zasadom, które zapewniły sukces Alpine – jest kompaktowy, lekki i zwrotny, by zagwarantować największą przyjemność z jazdy. Dostępny jest w wersjach A110 z silnikiem o mocy 280 KM oraz 300-konnych A110 GT i A110 S.

Alpine Pietrzak

Wizja salonów Alpine sprowadza się do stworzenia miejsc, w których koneserzy ekskluzywnych i „szytych na miarę” aut mogą spotkać się z przedstawicielami marki. Doradcy służą im swoją wiedzą i doświadczeniem, dzielą się z nimi swoją pasją do marki. Polska jest jednym z kilkunastu krajów, w których powstała wyselekcjonowana sieć sprzedaży i obsługi serwisowej. Grupa Pietrzak ma wyłączność na dystrybucję tych wyjątkowych sportowych aut. Marka postawiła swoim dystrybutorom wysokie wymagania: pasja do samochodów sportowych, duże doświadczenie w sprzedaży samochodów sportowych lub marek premium, znajomość potencjalnych klientów i sposobów komunikacji z nimi, a także potencjał lokalnego rynku i stabilna sytuacja finansowa dealera, pozwalająca na wysoki poziom inwestycji. W 2019 r. uruchomiono pierwszy salon marki w Katowicach. W 2023 r. w Warszawie Grupa Pietrzak otworzyła drugi swój drugi salon marki Alpine.

Nie znaleziono ofert w tej kategorii

Nie znalazłeś modelu samochodu, którego szukasz? Nie martw się, jako La Squadra jesteśmy w stanie wyszukać, pomóc w negocjacjach i zakupie oraz sprowadzić dla Ciebie wymarzony model supersamochodu każdej marki, ponieważ mamy w tym doświadczenie i przygotowaną pod to flotę logistyczną. Wypełnij poniższy formularz i wskaż model samochodu, który Cię interesuje.

Jakiego samochodu szukasz?

Filtry
Sklep
Kontakt
Menu
This site is registered on wpml.org as a development site.