fbpx

Ristorante

Zarezerwuj stolik

Sportowe i klasyczne samochody oraz kolekcja motoryzacyjnych pamiątek to piękna otoczka, ale pod nią kryje się coś lepszego – włoska restauracja z niepowtarzalnym, swobodnym klimatem i wybornym jedzeniem. To tutaj możesz odbyć swoją najlepszą motoryzacyjną podróż po niezapomnianych wyścigach i historycznych miejscach w towarzystwie pysznego jedzenia oraz najwyższej klasy alkoholi.

O La Squadrze Ristorante

La Squadra Ristorante to kuchnia włoska w nowoczesnej interpretacji. Tworzona z tradycyjnych, włoskich składników sprowadzanych wprost z Włoch oraz świeżych mikroziół i jadalnych kwiatów dostarczanych od lokalnego dostawcy. Inspiracją dla naszych dań jest najwyższa jakość oraz niepowtarzalny smak, a także to, co nas otacza, czyli wyjątkowe samochody. Do tego dużo miłości na talerzu – ukazanej za pomocą designu potraw – sprawia, że jedzenie staje się radosnym doświadczeniem cieszącym wszystkie zmysły. Wizualnym uzupełnieniem naszej uczty są sportowe oraz klasyczne samochody, stale obecne na wystawie części galeryjnej, która jest idealnym miejscem spotkań.

O menu

Każda podróż uczy nas czegoś nowego, pozwala odkryć kolejne smaki i doświadczenia, dlatego nasza kulinarna podróż nie kończy się na jednej karcie. W La Squadra Ristorante dostępne są dwie karty: lunchowa, która obowiązuje od godz. 12.00 do godz. 15.00, oraz wieczorowa, rozpoczynająca swój cykl od godz. 15.00. Ponadto menu La Squadra Ristorante przechodzi przemianę cztery razy w roku, aby każdy z nas na nowo mógł odkryć magię smaku sezonowych składników i zakochać się w wyjątkowych potrawach.

Zarezerwuj stolik

W celu rezerwacji stolika w naszej restauracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza ze wskazaniem ilości gości, daty oraz godziny. Rezerwacje możliwe również pod numerem telefonu –
+48 882 350 404

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu