fbpx

Salon Bugatti Katowice już otwarty

Już teraz klienci w Polsce będą mogli poznać historię, kunszt, design i innowacyjność Bugatti z pierwszej ręki, dzięki nowemu, najnowocześniejszemu salonowi wystawowemu, który mieści się w Katowicach.

Guy Caquelin, dyrektor regionalny Bugatti na Europę, powiedział: „Europa historycznie była jednym z najsilniejszych rynków Bugatti i cieszymy się z ekspansji na nowy region, Polskę, we współpracy z ekspertami z Grupy Pietrzak. Jesteśmy dumni ze współpracy z najlepszymi w branży, ponieważ nasi klienci oczekują standardu usług Bugatti we wszystkich naszych lokalizacjach na całym świecie. Nasza obecność w Katowicach nie będzie wyjątkiem i nie możemy się doczekać powitania nowych i obecnych klientów z pasją w świecie Bugatti”.

Jak komentuje Jakub Pietrzak, współwłaściciel Grupy Pietrzak: „Grupa Pietrzak działa w branży motoryzacyjnej od ponad 25 lat, a z wiodącymi luksusowymi markami motoryzacyjnymi od ponad dekady. Jesteśmy dumni, że nowy salon Bugatti jest zlokalizowany w samym sercu Śląska w Katowicach, skąd wywodzi się Grupa Pietrzak. Ponieważ popyt na produkty Bugatti w regionie stale rośnie, jesteśmy gotowi sprostać temu zapotrzebowaniu i cieszymy się, że dołączamy do ekskluzywnej sieci partnerów marki na całym świecie. Obsługa klienta w katowickim salonie będzie odzwierciedlać najwyższy standard, z którego słynie Bugatti”.

Tego typu obiekt jest ważnym etapem w rozwoju marki w tej części Europy oraz istotnym przedsięwzięciem dla Grupy Pietrzak, która odpowiada za dealerstwo marki Bugatti w Polsce. Tym samym obok showroomu znajdować się będzie serwis, a klienci  będą mogli dotrzeć do obiektu zarówno samochodem jak i helikopterem.

czytaj także

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu