fbpx

VIP LINE – dla nas jesteś najważniejszy

Luksusowa podróż to nie tylko miejsce w klasie biznes czy prywatny odrzutowiec. Na Lotnisku Chopina w Warszawie luksus zaczyna się jeszcze przed wejściem na pokład samolotu – w strefie VIP LINE.

VIP LINE została stworzona z myślą o naszych najbardziej wymagających pasażerach, którym zależy na komforcie podróży i prywatności. Strefa VIP to gwarancja najwyższego poziomu obsługi i ekskluzywne usługi. A doświadczeni i dyskretni pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient poczuł się tu wyjątkowo – zarówno przed wylotem, jak i po przylocie.

VIP już na parkingu

Do strefy VIP na Lotnisku Chopina prowadzi wydzielony i wyraźnie oznakowany pas ruchu. Goście VIP Line mają do dyspozycji oddzielny, ogrodzony i niewidoczny dla innych pasażerów parking. Stali klienci mogą pozostawić na nim samochód na czas podróży. Stąd do strefy VIP już tylko kilka kroków.

Profesjonalna obsługa już od wejścia

Personel VIP Line doskonale rozumie, jak ważna i wyjątkowa jest każda Twoja podróż, i dokłada wszelkich starań, aby przebiegła ona sprawnie i komfortowo. Wie też, co oznacza słowo „dyskrecja”, dlatego nie zadaje zbędnych pytań i dba o to, aby nikt niepowołany nie zakłócał Twojego spokoju. Na pomoc naszych pracowników możesz liczyć już w momencie, gdy wysiądziesz na parkingu lub wylądujesz na lotnisku. Przeprowadzą Cię przez indywidualną kontrolę biletowo-bagażową, celną i paszportową. W razie potrzeby pomogą Ci wypełnić niezbędne dokumenty. Do samolotu odwiozą naszych klientów firmowe limuzyny. To Ty decydujesz, czy na jego pokład chcesz wejść jako pierwszy, czy jako ostatni.

Twój komfort jest najważniejszy

W strefie VIP nie czekasz w kolejkach. Wszystko odbywa się szybko, dyskretnie i sprawnie, a po zakończeniu formalności możesz zrelaksować się w salonikach VIP Line. W komfortowych warunkach i eleganckich wnętrzach VIP Line możesz oddać się lekturze lub obejrzeć telewizję, a także odświeżyć się po podróży. Jeśli podróżujesz z małymi dziećmi, na miejscu jest przewijak. Jeżeli potrzebujesz skupić się na pracy lub przeprowadzić ważną rozmowę przez telefon, zapewnimy Ci oddzielne pomieszczenie. Nie musisz też martwić się o baterię w telefonie lub laptopie – zadbaliśmy o urządzenia do ładowania sprzętu elektronicznego. I na pewno nie spóźnisz się na samolot. Jeśli sam nie zauważysz, że zbliża się pora odlotu, przypomni Ci o tym nasz pracownik VIP Line.

Salony – nowoczesne wnętrza, najlepsza kuchnia

Salony VIP Line to połączenie wygody z nowoczesnością. Usytuowane są z dala od głównej części terminala. Luksusowe, a jednocześnie przytulne wnętrza stanowią idealne miejsce do relaksu, pracy projektowej czy spotkań biznesowych z możliwością realizowania telekonferencji. Strefa ma dostęp do szerokopasmowego internetu, a na specjalne życzenie możemy zorganizować obsługę i poczęstunek Twoich gości.

W strefie VIP Line czekają doskonałe dania na gorąco, wyborne przekąski oraz starannie wyselekcjonowane napoje i drinki. Nasza obsługa nieustannie dba o to, by do salonów VIP trafiały świeże produkty najwyższej jakości. Jeśli jesteś zajęty pracą lub spotkaniem, wybrane przez Ciebie dania i napoje zostaną podane do Twojego stolika.

Wygoda, dyskrecja i oszczędność czasu – usługa VIP Line to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swój czas albo chcą zrelaksować się przed podróżą.

Odwiedź Strefę VIP Line na Lotnisku Chopina. Pozwól sobie na bycie naszym najważniejszym klientem!

czytaj także

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu