fbpx

Nowe Maserati GranTurismo

Nowe Maserati GranTurismo wyruszyło w drogę przed oficjalną premierą, w wersjach Modena i Trofeo wyposażonych w silnik V6 Nettuno. GranTurismo to prawdziwa ikona marki, a jej energia jest nie do powstrzymania.

Malowanie zaprezentowane na samochodzie odnosi się do powrotu ikony Maserati stworzonej 75 lat temu. Wszystko zaczęło się od modelu A6 1500, modelu o rewolucyjnym duchu, prekursora klasy samochodów, których nigdy wcześniej nie widziano. Miało to wpłynąć na krajobraz motoryzacyjny na całym świecie, a także na kolejne generacje samochodów drogowych Maserati.

GranTurismo to sposób na życie 100% Made in Italy: rodzaj samochodu o wysokich osiągach, odpowiedni na długie dystanse i wygodne podróże. Pomysł zrodził się po II wojnie światowej, podczas włoskiego boomu gospodarczego, kiedy pokazaliśmy światu nasze wybitne produkty, naszą siłę, optymizm i beztroskie nastawienie, chęć do pracy, ale także do radości. W tym historycznym momencie Maserati rozwiązało problem, który wydawał się niemożliwe: nowa koncepcja luksusowej mobilności, zdolnej połączyć wydajność i komfort. Dziś energia nowej generacji Maserati GranTurismo jest gotowa, by poprowadzić markę w przyszłość, ośmielona przez jej unikalny styl i napędzana wrodzoną skłonnością do innowacji.

czytaj także

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu