fbpx

La Squadra Ristorante odwiedzi Warszawę!

Włosi słyną z dwóch rzeczy: sportowych samochodów i pysznego jedzenia. Naszą restaurację La Squadra Ristorante pokochaliście za fenomenalną kuchnię, o czym niejednokrotnie dawaliście nam znać. Tym razem La Squadra odwiedzi stolicę i w dniach 27-28 sierpnia będzie gościć w Neo(n) Bistro podczas specjalnie przygotowanej kolacji w towarzystwie sportowych samochodów.

Edoardo Mallozzi, szef kuchni La Squadra Ristorante, przygotuje dla Was wyjątkowe dania tradycyjnej kuchni włoskiej, zwieńczeniem kolacji będzie słynne tiramisu Edoardo, o którym niejednokrotnie napisano, że lepszego próżno szukać nawet we Włoszech.

Edo pochodzi z centralnej części Półwyspu Apenińskiego i jest zawodowym kucharzem z ponad 30-letnim stażem, w Polsce mieszka od 2011 roku. Na swojej kulinarnej drodze przeszedł pracę zarówno w małych rodzinnych trattoriach jak i dużych restauracjach zdobywających międzynarodowe nagrody. Członek Włoskiej Federacji Szefów Kuchni z wyróżnieniem Collegium Coquorum. Złoty i srebrny medalista 2 edycji konkursu kulinarnego Cucina Calda. Kilkukrotny Chef Team Regionu Molise i Regionu Isernia. Chef Edoardo szkolił się i współpracował z najbardziej cenionymi włoskimi szefami kuchni, w tym wyróżnionymi przez przewodnik Michelin. Poza Włochami, kuchnię włoską propagował między innymi jako Chef de Partie oraz Head Chef w restauracjach w USA i Niemczech. W 2016 roku jako Chef Kuchni został wyróżniony przez Przewodnik Kulinarny Gault & Millau Polska. Edo to nie tylko wspaniały kucharz, lecz także przemiły człowiek z wielkim sercem do ludzi i kuchni.

Ta wyjątkowa kolacja odbędzie się w niezwykłym i niedostępnym dotąd miejscu – w samym centrum Warszawy, na ostatnim poziomie parkingu należącego do hotelu Novotel przy ul. Parkingowej. Miejscu dotychczas doskonale znanym z sesji zdjęciowych oraz reklam. To doskonała okazja, aby zjeść pyszną kolację w towarzystwie przepięknych samochodów z widokiem na Warszawę, który tworzy naprawdę niesamowity klimat w tym miejscu, a wyjątkowe samochody będą idealnym dopełnieniem wieczoru. Serdecznie zapraszamy na kolację z La Squadra Ristorante w niepowtarzalnym klimacie.

Kolację można rezerwować pod tym linkiem – KLIK Liczba miejsc ograniczona!

czytaj także

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu