fbpx

Dobra inwestycja

Ferrari to pasja, to fascynacja technologią i osiągami. Niektóre modele tej marki są dziś warte dziesiątki milionów dolarów, ale i te młodsze, łatwiej dostępne mogą być całkiem niezłą inwestycją. Ogromne znaczenie ma jednak historia każdego samochodu. Dlatego warto ją budować od samego początku.

Program Keep The Value uruchomiliśmy właśnie w tym celu – by każdy właściciel Ferrari mógł dokumentować dzieje swojego auta od momentu zakupu. W ramach tego programu nasi klienci otrzymują specjalny segregator. Na metalowej tabliczce wygrawerowane są indywidualne dane samochodu – w tym także jego numer seryjny VIN. Uczestnicy programu mogą też liczyć na niższe ceny w serwisach Ferrari Katowice i Ferrari Warszawa oraz atrakcyjne oferty pakietowe.

Zgodnie z zaleceniem

Niezależnie od marki auta historia jego eksploatacji zawsze będzie poważnym atutem przy sprzedaży. Regularne przeglądy w autoryzowanym serwisie, udokumentowane naprawy, potwierdzenie stosowania oryginalnych części – bez tego trudno będzie uzyskać przyzwoitą cenę za używany samochód. Segregator Keep The Value ułatwia przechowywanie wszystkich faktur oraz innych informacji o serwisach i przeglądach.

Bagaż emocji

W przypadku Ferrari niejeden raz okazywało się, że obok dobrze wypełnionej książki serwisowej ogromne znaczenie ma także historia jego właścicieli i dzieje samego auta. Niektóre z nich należały do znanych osób: aktorów, muzyków, sportowców. Inne mogą poszczycić się udziałem w wyścigach i bogatą sportową karierą. To wszystko składa się na legendę samochodu. Keep The Value ma być narzędziem, które ułatwi jej budowanie. W segregatorze jest miejsce do wpinania certyfikatów uczestnictwa w imprezach, dyplomów i innych pamiątek poświadczających udział w ciekawych wydarzeniach.

Oficjalna pieczęć

Program Keep The Value ułatwia także certyfikację samochodu w ramach Ferrari Approved. Obejmuje on nie tylko szczegółowy, 190-punktowy przegląd przez wyspecjalizowanych mechaników Ferrari, ale także dokładną weryfikację historii auta – uczestnicy Keep The Value mają wszystkie te dane już zebrane w swoim segregatorze. Certyfikat Ferrari Approved i towarzysząca mu 24-miesięczna gwarancja oznaczają kolejne korzyści przy sprzedaży.

Niezależnie od tego, czy kupujesz Ferrari z potrzeby serca, czy od początku traktujesz je jako inwestycję, warto dokumentować jego historię – gdy przyjdzie czas sprzedaży, w segregatorze Keep The Value znajdą się argumenty dla każdego – niezależnie od tego, czy będzie nim kolejny inwestor, czy może pasjonat marzyciel.

W przypadku modeli produkowanych w dużej liczbie – tak jak to Ferrari F512 M i jego poprzednicy (Testarossa i 512 TR) – historia danego egzemplarza ma kluczowe znaczenie.

czytaj także

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu