fbpx

Ferrari Corsa Baltica

Ferrari Corsa Baltica to oficjalna nazwa corocznej, największej w Polsce imprezy dla właścicieli tej włoskiej marki motoryzacyjnej. To kilkudniowe wydarzenie odbywające się w okresie letnim przyciąga właścicieli, fanów marki, ale również każdego, kto docenia piękno i niesamowite efekty dźwiękowe silników Ferrari. Kawalkada startuje z salonów Ferrari Katowice i Ferrari Warszawa, a kończy się zawsze nad Polskim morzem. Każdego roku trasa jest nieco inna i zahacza o inne miasta. Podczas każdego przystanku na uczestników czekają różnorakie atrakcje oraz wyzwania. 

Planując Corsa Baltica zależy nam przede wszystkim na pokazaniu naszym klientom miejsc niesztampowych, butikowych, które koncentrują się na dostarczaniu najwyższej jakości usług. Coroczna kawalkada przebiega przez miejsca, które mają w sobie coś magicznego, otaczają atmosferą relaksu i wypoczynku, bo właśnie o to chodzi w naszej kawalkadzie. Od ponad 10 lat udowadniamy również, że naszymi samochodami można jeździć po polskich drogach, a co najważniejsze, że można przejechać Polskę z południa na północ i czerpać z tego ogromną frajdę.

W roku 2022 miała miejsce wyjątkowa, bo już 10 kawalkada. W jubileuszowej edycji pojechało aż 30 samochodów marki Ferrari, między innymi Ferrari Roma, 812 GTS, SF90 Stradale i Spider, wszystkie pod przewodnictwem 296GTB, które zostało tegorocznym leadcarem wyznaczającym jej tempo i kierunek. Oprócz całkiem nowych uczestników, w wydarzeniu wzięli udział nasi stali goście, którzy już od 10 lat towarzyszą nam w tworzeniu i kolekcjonowaniu niesamowitych wspomnień. W jubileuszowej kawalkadzie po raz pierwszy gościliśmy także przedstawiciela prosto z Maranello – Centrali Ferrari.

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu
This site is registered on wpml.org as a development site.