O restauracji

To był dla nas niezwykle ważny rok. „La Squadra” przeobraziła się z magazynu dla miłośników i właścicieli Ferrari w coś znacznie większego. Dziś pod tym szyldem działają także restauracja i galeria sztuki poświęcona motoryzacji.

Miejsce inne niż wszystkie

Menedżerowie Ferrari w Maranello już od jakiegoś czasu dyskutują nad pomysłem połączenia dobrej kuchni i salonów sprzedaży. Ristorante La Squadra wychodzi naprzeciw tej idei. Oddzielona od galerii szybą, by nawet przy jedzeniu można było podziwiać motoryzacyjne dzieła sztuki, restauracja będzie serwować dania włoskiej kuchni. Inspiracją dla menu było Ferrari i legendarna Ristorante Montana z Maranello. Swoją pomoc w opracowaniu przepisów zaoferowała Mamma Rossella, która w swojej restauracji już od przeszło 30 lat karmi znakomitych gości, z kierowcami Scuderii Ferrari na czele.

Tylko włoskie produkty

Nie da się stworzyć prawdziwie włoskiego smaku dania, bez najwyższej jakości produktów. Dlatego też bazę wszystkich naszych potraw stanowią i stanowić będą sery, oliwy, wędliny, pomidory i wina sprowadzane przez nas prosto z Włoch. Niewątpliwie Włosi mogą być dumni ze swoich produktów. My natomiast cieszymy się, że dzięki nim możemy was zabrać w kulinarną podróż. W naszej karcie nie zabraknie pysznego makaronu oraz najwyższej jakości mięs i ryb. Będą też serwowane starannie dobrane wina, podkreślające smak potraw. A ze słodkości – tradycyjny, najlepszy włoski deser, który z pewnością zadowoli każde podniebienie.

KATOWICE, UL. BOCHEŃSKIEGO 109
Godziny otwarcia w sezonie letnim
Wtorek-czwartek: 12.00-20.00
Piątek-sobota: 12.00-22.00
Niedziela: 12.00-18.00
Poniedziałek: nieczynne

Rezerwacje prosimy składać telefonicznie: +48 882 350 404
lub mailowo: ristorante@lasquadra.pl