Ambasadorzy

La Squadra od samego początku była – i jest – projektem napędzanym pasją. Ale to nie tylko zaangażowanie ludzie pracujących tu, w Katowicach pomaga nam rozwijać się i docierać do kolejnych fanów dobrej motoryzacji. To także wielkie wsparcie od naszych przyjaciół: fotografów i filmowców, którzy pomagają nam tworzyć treści do magazynu La Squadra, na stronę internetową i do naszych social media. Poznajcie ambasadorów La Squadry!


Filip Blank
Fotograf, brodacz i miłośnik dobrej kawy, który opowiada historie otulone dymem z fajki. Spokojne serce, które szuka szczerych emocji w podróżach, zawsze gotowy i otwarty by przebyć nieodkryte dotąd ścieżki.
@filipblankAndrzej Cieplik
Miłośnik czterech kołek od najmłodszych lat. Lubi biegać z aparatem, kocha samochodowe podróże. Ma słabość do klasycznej włoskiej motoryzacji, włoskiej kuchni i słodyczy
@andresito6000Michał Sikora
Całym sercem oddany czerwonym samochodom, najlepiej czuje się na desce poza szlakiem i w przytulnej kabinie samochodu. Dziennikarz zajmujący się nieruchomościami, który dość późno odkrył że jego pasją jest też tworzenie kreatywnego content-u.
@michauhauŁukasz Daniłowicz
Uzależniony od zapachu benzyny i ryku silników, z duszą nastolatka i rozbrajającym poczuciem humoru, przez niemal połowę swojego życia zajmuje się fotografią. A od kilku lat łączy ją z drugą pasją – samochodami.
@luke_danilowiczAdam Jonas
Szybko, zwinnie i z uśmiechem na twarzy – to jego dewiza, a najlepszym sposobem na jej realizację są prawdziwe samochody. Przez ostatnie kilka lat wypróbował przeszło 150 samochodów sportowych, chyba więc wie co mówi!
@theadamjonasMichał Korzewski
Reżyser filmowy i operator. Ceni sobie świat analogowy: filmowy, muzyczny i motoryzacyjny. W swojej twórczości, inspirowanej deskorolkami i motocyklami, łączy styl lat 60. XX w. i futurystyczne pomyły.
@mighty_rootsPiotr Staroń
Swoje pasje: podróże, sporty ekstremalne, samochody i fotografię zawsze stara się łączyć. Jego najnowszym odkryciem i zajawką jest analogowy aparat z 1978 r. Efekty tej fascynacji zapewne zobaczymy już niedługo w La Squadrze!
@staron_photoWarsawCars
Niebanalne samochody towarzyszyły mu od dziecka, trudno więc dziwić się, że są dziś jego pasją. Z wykształcenia mediator, z zamiłowania fotograf, na TikToku i Instagramie przybliża swoim fanom motoryzację w najlepszym wydaniu.
@warsawcarsTomasz Sarna
Nie wyobraża sobie życia bez długich podróży za kierownicą. Pasjonat klasycznej motoryzacji czerpiący inspiracje ze współczesnej kultury. Miłośnik historii, designu i architektury, na co dzień zajmujący się marketingiem, fotografią i social mediami.
@tomeksarnaAntoni Monserrat-Rogalski
Choć ma dopiero 20 lat jest już jednym z ambasadorów La Squadry, łącząc w ten sposób swoje dwie największe pasje: motoryzację i fotografię.
@monserratphotography