fbpx

Supersamochód w dobrych rękach

Gdzie serwisować supersamochód w Polsce?

Utrzymanie i obsługa nowoczesnego supersamochodu wymaga od pracujących przy nim mechaników najwyższych kwalifikacji. Dla klientów Bugatti Katowice obok salonu otworzyliśmy autoryzowany serwis pojazdów tej marki.

W świecie marek luksusowych obsługa musi być kompleksowa. Od wsparcia i poprowadzenia klienta przez proces personalizacji wymarzonego hipersamochodu, poprzez odpowiednią oprawę dostarczenia gotowego auta, aż po późniejsze serwisowanie i obsługę pojazdu. Dlatego wraz z otwarciem pierwszego polskiego salonu Bugatti w Katowicach uruchomiono także autoryzowany serwis tej marki.

Najwyższy poziom obsługi – serwis Bugatti w Katowicach

Serwis Bugatti Katowice tworzą doświadczeni technicy i mechanicy. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w pracy z supersamochodami. Do dyspozycji mają nowoczesne, autoryzowane przez fabrykę narzędzia i urządzenia. Dzięki temu marka Bugatti może zapewnić serwis na najwyższym poziomie w każdym kraju, także na rynkach, na których się dopiero pojawia. Dodatkowo Bugatti Katowice oferuje usługę transportu samochodów do serwisu i z powrotem – do garażu właściciela. Zaprojektowane specjalnie do przewozu sportowych pojazdów lawety są odpowiednio ubezpieczone, by zapewnić bezpieczeństwo i wysoką jakość obsługi – w końcu Bugatti to dla klientów marki coś więcej niż samochody: to ruchome dzieła sztuki, które wymagają odpowiedniego traktowania.

Serwis dla wymagających właścicieli supersamochodów

Jak każde auto, Bugatti wymaga regularnego serwisowania, zgodnie z książką obsługi pojazdu. Jednocześnie są to jednak tak wyjątkowe pojazdy, że nie każdy właściciel decyduje się na ich regularne użytkowanie – bardzo często stają się one częścią kolekcji, która jest tak wartościowa, że lepiej podziwiać ją w odpowiednio zaprojektowanym garażu… Dlatego programy serwisowe mogą być dostosowane do sposobu użytkowania pojazdu. Dla modeli Veyron i Chiron Bugatti oferuje programy Passeport Tranquillité.

Dedykowane programy serwisowe Bugatti

Starszy model może być objęty programem Collector, przeznaczonym dla użytkowników, którzy tylko sporadycznie wyjeżdżają swoim Bugatti na drogi, lub Active Collector – dla samochodów, które pokonują więcej niż 200 km rocznie. Każdy z nich obejmuje wymagane przez markę doroczne serwisy – wykonywane na przemian co dwa lata 14- i 32-godzinne przeglądy. Passeport Tranquillité dla Veyrona jest dostępny jako usługa dwu- lub czteroletnia. Dla posiadaczy Bugatti Chiron program trwa cztery lata i obejmuje m.in. doroczny serwis low, trwający ok. jednego tygodnia. Co cztery lata wykonywany jest także przegląd major, który wymaga dwóch tygodni pracy w warsztacie. Programy serwisowe Bugatti Passeport Tranquillité skrojone są na potrzeby i oczekiwania klientów marki. Każdy samochód jest traktowany wyjątkowo – niezależnie od tego, który to model i jak często jest użytkowany.

Passeport Tranquillité

To programy serwisowe dopasowane do potrzeb klientów i sposobu w jaki użytkują oni swoje samochody.

czytaj także

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu