fbpx

La Squadra on the Track #2.0

Kilka dni temu La Squadra odwiedziła tor Silesia Ring, na którym zorganizowaliśmy Track Day dla właścicieli sportowych samochodów. To była znakomita okazja by doszlifować swoje umiejętności jazdy i sprawdzić możliwości samochodów.

La Squadra to nie tylko restauracja i galeria, ale to także koncept łączący miłośników samochodów sportowych. Okazją do tego są organizowane przez nas wydarzenia, w tym także te odbywające się na torze wyścigowym. W tych bezpiecznych warunkach ich uczestnicy mogą pracować nad swoimi umiejętnościami za kierownicą, a także sprawdzić możliwości swoich sportowych samochodów. W ostatni dzień września odbył się La Squadra on the Track #2.0, czyli kolejna edycja naszego Track Day. Na torze Silesia Ring gościliśmy takie samochody jak Ferrari SF90, najnowszą generację Porsche 911 GT3, Lamborghini Huracan Performante Spyder, a także Alpine A110 S. Wydarzenie La Squadra on the Track nie ogranicza się tylko do samochodów marki Maserati czy Ferrari, ale jest otwarte również dla posiadaczy samochodów innych marek.

Dodatkowo w specjalnie wyznaczonym boksie zorganizowaliśmy strefę Maserati, gdzie można było zobaczyć nowy model MC20, który wprowadza do oferty włoskiego producenta zupełnie nową jednostkę napędową Nettuno. Jest to silnik V6, o kącie rozwarcia cylindrów wynoszącym 90 stopni oraz stopniu sprężania 11:1. Dzięki temu udało się uzyskać moc 630 KM i moment obrotowy wynoszący aż 730 Nm! Takie wartości pozwalają rozpędzić samochód do pierwszej setki w zaledwie 2,9 sekundy i osiągnąć maskymalną prędkość 325 km/h.

La Squadra on the Track to również świetna okazja, aby poczuć nieco wyścigowej atmosfery i spróbować swoich sił za kierownicą Ferrari 458 Challenge. Nasz wyścigowy samochód wziął udział w wydarzeniu i zaprezentował bardzo dobre tempo podczas sesji. Obok niego na torze można było zobaczyć także inne modele z markowego pucharu Ferrari: Ferrari 458 Challenge EVO, 488 Challenge oraz 360 Challenge. Emocji nie brakowało!

Również nasze rajdowe Alpine-Renault A110 grupy 4. świetnie się czuło na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. To była wyjątkowa okazja, aby zobaczyć kultowy samochód w akcji! Śledźcie uważnie nasze kanały social media, gdzie będziemy informować o kolejnych tego typu wydarzeniach.

czytaj także

Samochody
Sklep
Kontakt
Menu