12 grudzień 2019

Luksusowe podróżowanie

Nie ma chyba osoby, która nie marzyłaby kiedyś o tym, by pokonać podniebną autostradę na pokładzie prywatnego odrzutowca. Dla tych, którzy zamienili to marzenie w czyn, zwykle jest to pierwsza, ale nie ostatnia podróż private jetem. Czym zatem kusi luksusowe podróżowanie?

Niewątpliwie największym uznaniem cieszą się takie korzyści, jak elastyczność harmonogramu podróży, błyskawiczna odprawa w kameralnym terminalu VIP, catering dopasowany do indywidualnych preferencji, czy wreszcie komfort podróżowania w kameralnych warunkach. Od momentu złożenia zamówienia, do chwili wylądowania na docelowym lotnisku, każda podróż jest skrojona na miarę indywidualnych wymagań pasażera, a to przekłada się na ogromną satysfakcję klientów. Dla fanów luksusowej motoryzacji nie bez znaczenia będzie informacja, że tak, jak w kokpicie najwyższej klasy auta, tak w kabinie prywatnego odrzutowca, zastosowane są szlachetne materiały, jak skóra i drewno, a wygoda spędzenia kilku godzin w ergonomicznych fotelach na pokładzie przestronnego “salonu” jest nie do przecenienia.

Luksusowa podróż rozpoczyna się już w momencie złożenia zamówienia. Wystarczy jeden telefon i zaledwie 2 godziny, by przygotować samolot do dyspozycji pasażera. Tak krótki czas oczekiwania ułatwił niejednej osobie sprawne przeprowadzenie biznesowej transakcji, czy dotarcie do celu na czas w ważnej sprawie prywatnej. Ogromne doświadczenie załogi Jet Story i niejedna pomyślnie rozwiązana trudna sytuacja sprawiają, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Takie podejście do klienta jest dzisiaj szczególnie cenione.

Często dużo emocji budzą ceny lotów dyspozycyjnych. Warto więc wiedzieć, że przelot niewielkim odrzutowcem dla 4 osób na trasie europejskiej, np. Warszawa-Bolonia, skąd jest już tylko 40 km do fabryki Ferrari w Maranello, to wydatek rzędu 10 tys. zł na osobę. Ceny wynajmu prywatnego samolotu stają się jeszcze bardziej przyjazne, jeśli podróżujemy w grupie kilku osób, na przykład miłośników golfa czy narciarstwa. Wówczas koszty przelotu dzielone są między pasażerami, bo w przypadku lotów dyspozycyjnych płacimy za wynajem samolotu, bez względu na ilość osób na pokładzie. Jeszcze lepszym sposobem zminimalizowania kosztów podróży jest skorzystanie z oferty “empty leg”. Oferty te dotyczą dolotów do konkretnego miejsca, skąd odbierany jest pasażer. Wówczas koszt przelotu na takiej trasie jest znacznie niższy. Jet Story na bieżąco ogłasza takie oferty na stronie internetowej JetStory.com, warto więc “zapolować” na taką okazję.

Jet Story działa na rynku od kilkunastu lat, a zakres usług obejmuje wynajem luksusowych samolotów, doradztwo przy zakupie własnego samolotu, zarządzanie flotą oraz kompleksowy serwis prywatnych odrzutowców. Firma zatrudnia 200 osób i zarządza 23 maszynami. W skład floty wchodzą między innymi Gulfstream G650 – najnowocześniejszy biznesowy samolot na świecie oraz HondaJet – jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie małych odrzutowców dyspozycyjnych.

W przypadku pytań bądź zainteresowania indywidualną ofertą prosimy o kontakt z działem handlowym, dostępnym 24/7: +48 22 609 63 44 | jetstory@jetstory.com

www.jetstory.com

 

Podziel się: